Prekių katalogas

Meteorologinė orų stotelė – būtinas prietaisas kiekvienuose namuose

 • Meteorologinė orų stotelė – būtinas prietaisas kiekvienuose namuose

  Meteorologinė orų stotelė – tai elektroninis prietaisas, tiksliai parodantis lauko ir vidaus temperatūrą. Didžioji dalis šių prietaisų parodo drėgmės lygį, paros laiką, kalendorių ir debesuotumą. Namuose ar biure visuomet pravartu turėti meteorologinę stotelę, kuri patikimai Jums rodys esamas oro sąlygas.  

  Didelė šių prietaisų įvairovė suteikia galimybę išsirinkti pagal norimas funkcijas, spalvą, dizainą ir net dydį. Šiuolaikinio dizaino meteorologines stoteles ne tik lengvai priderinsite prie įvairaus interjero, bet ir be didelių sunkumų primontuosite norimoje erdvėje. 

  Funkcijų įvairovė padės kurti gerą patalpos mikroklimatą

  Pagal statistiką, daugiau kaip 90% savo gyvenimo mes praleidžiame būdami patalpoje, todėl itin svarbu rūpintis geru patalpos mikroklimatu. Norint stebėti patalpos orų kokybę, tam puikus pagalbininkas yra meteorologinė orų stotelė. Platus šių prietaisų pasirinkimas leis Jums rinktis iš įvairiausių modelių ir jų funkcionalumo. Praktiškai visose orų stotelėse rasite bazines funkcijas, tokias kaip:

   

  • termometras. Šios funkcijos dėka seksite informaciją, ar patalpoje vyrauja higieniška oro temperatūra. Jeigu įrenginys turi laukui skirtą jutiklį, tuomet orų stotelė įvertins esamas oro sąlygas lauke;
  • higrometras. Integruotas higrometras arba kitaip vadinamas – drėgmės matuoklis, informuos Jus apie esamą drėgmės lygį patalpoje. Jeigu įrenginys turi laukui skirtą jutiklį, tuomet orų stotelė įvertins esamą drėgmės lygį lauke;
  • laikrodis;
  • kalendorius;

  Papildomos orų stotelės funkcijos:

  • orų prognozė;
  • oro kokybės monitoringas. Oro kokybės stebėjimas išmaniajame įrenginyje;
  • žadintuvas;
  • Co2 matuoklis. Ši funkcija patikimai išmatuos anglies dvideginio kiekį ore, taip įvertindamas vėdinimo pakankamumą;
  • įspėjamieji signalai. Įspėjamieji signalai skirti informuoti apie pakitusią oro kokybę.

  Namų mikroklimato stebėjimas

  Meteorologinėje orų stotelėje integruotas higrometras ir termometras pasiteisina vertinant patalpos mikroklimato rodiklius. Tinkama temperatūra ir optimaliai reguliuojamas drėgmės lygis yra lemiami veiksniai, užtikrinantys sveiką, malonų patalpos klimatą. Tiek per maži, tiek per dideli temperatūros ir drėgmės rodikliai daro neigiamą poveikį mūsų savijautai. Maloniai jaučiamės esant 20–22 °C temperatūrai ir santykiniam oro drėgnumui nuo 40 iki 60%. Nuolatos stebint patalpų klimatą galima reguliuoti individualius poreikius, naudojant oro sausintuvą, drėkintuvą ir kitus prietaisus bei sumažinti energijos sąnaudas ir išvengti pelėsio atsiradimo.

  Daugiau apie oro kokybę skaitykite ČIA.

  Skirtingi valdymo būdai pagal individualius poreikius

  Meteoroligines orų stoteles galėsite rinktis ne tik iš įvairaus dizaino sprendimų, bet skirtingų prietaiso valdymo būdų, tokių kaip:

  • mechaninis valdymas mygtuku/-ais;
  • valdymas liečiamu ekranu;
  • valdymas/rodiklių stebėjimas mobiliąją programėle telefone (app);

  Šiuolaikiniai namai ar biurai reikalauja šiuolaikinių sprendimų, stebėjimo ir priemonių. Tam, kad užtikrinti ne tik jaukų, bet ir sveikatai saugų gyvenimą, meteorologinė orų stotelė – puikus to pasirinkimas! Mūsų specialistų ilgametė patirtis patalpų mikroklimato srityje padės parinkti geriausią sprendimą Jūsų patalpoms! 

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti