Prekių katalogas

Mini rekuperatoriai – sprendimas geram patalpų orui, neprarandant šilumos

 • Mini rekuperatoriai – sprendimas geram patalpų orui, neprarandant šilumos

  Mini rekuperatoriai – sprendimas geram patalpų orui, neprarandant šilumos!

  Sveikam patalpų klimatui užtikrinti, oras patalpose turėtų pasikeisti bent 12-16 kartų per parą. Senesniuose daugiabučiuose šią funkciją atliko ventiliacijos kanalai ir orlaidės, tačiau bėgant metams ventiliacijos šachtos užsikimšo, medinius langus su orlaidėmis pakeitė sandarūs plastikiniai ir į namus parkeliavo pelėsis. Praviras langas kartą ar du į dieną problemos išspręsti nepajėgia, o ir išleidžia į lauką taip brangiai kainuojančią šilumą.

  Mūsų praktikoje dažniausiai pasitaikantis nusiskundimas – pelėsis po renovacijos. Ligi tol neturėję problemų dėl patalpų oro, renovacijos metu užsandarinto pastato savininkai, greitai pastebi pasekmes. Anksčiau būstas kvėpavęs pro plyšius ir nesandarumus, greitai įdrėksta. Sunkiai džiūna skalbiniai, atsiranda nemalonus kvapas ir pasirodo pelėsis. Todėl vykdant namų renovaciją patariame netaupyti ant rekuperacinės sistemos.

  „Investicija nėra didelė, o nauda akivaizdi“

  Jeigu pastatas nėra renovuojamas, arba vykdant renovaciją vis tik nusprendžiama priverstinio vėdinimo neįrenginėti – vertėtų šiuo sprendimu pasirūpinti patiems. Tam labiausiai tinkamas sprendimas – mini rekuperatoriai. Investicija nėra didelė, o nauda akivaizdi – kvėpuojama šviežiu, grynu oru, geriau išsimiegama, judančiame ore mažiau tarpsta virusai, bakterijos, pelėsio sporos ir nėra šilumos praradimo, kaip kad vėdinant atveriant langus.

  Įrengti mini rekuperatorius savo namuose yra itin paprasta. Tam nereikės nei vedžioti naujų vamzdynų, nei apgadinti esamos apdailos. Įrenginiai montuojami tiesiai į išorinę kambario/lauko sieną.

  Kaip pasirinkti tinkamą mini rekuperatorių?

  Norint išsiaiškinti koks modelis ir galingumas Jums tinka geriausiai, reikėtų atsižvelgti į patalpos kvadratūrą ir žmonių skaičių joje. Svarbu žinoti ko tikitės iš prietaiso. Ar reikalingas tik vėdinimas keičiant orą ar taip pat reikalinga atskira funkcija - tik ištraukti ar tik paduoti orą į patalpą.

  Taip pat, renkantis mini rekuperatorių, turėtumėte pasidomėti:

  • Kokie galimi skirtingi šilumokaičiai (keramikinis, celiuliozinis, plastikinis)? Kuris kokiu atveju geriau tinkamas?
  • Ar žinote koks garso lygis netrukdys miegoti?
  • Svarbu nustatyti, kas geriau vienas galingesnis ar du mažesnio galingumo. Kokio tipo patalpose, kuris variantas yra geresnis?
  • Ar norite prietaisą valdyti nuotoliniu pulteliu?
  • Vienas svarbiausių dalykų – parinkti tinkamą įrenginio vietą patalpoje.
  • Geriausias sprendimas – nebūtinai pats brangiausias!

  Kviečiame apsilankyti UAB Rubisolis salonuose Vilniuje ir Kaune. Kartu atsakysime į visus klausimus, pamatysite gyvai kaip atrodo skirtingi modeliai ir kas jų viduje, kokį garsą skleidžia veikdami. Po 15-20 minučių tiksliai žinosite, kas būtent Jums geriausiai tinka.

  Dėl papildomos informacijos kreipkitės:

  +370 672 73034
  giedrius@rubisolis.lt

  Pagarbiai,
  UAB „Rubisolis“ administracija   

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti