Prekių katalogas

Mobilūs oro kondicionieriai ar mobilūs oro vėsintuvai. Kurį geriau rinktis?

Mobilūs oro kondicionieriai ar mobilūs oro vėsintuvai. Kurį geriau rinktis?

Karščiai vasaros metu vargina kiekvieną ne tik lauke, bet ir namuose ar biure. Ypač karštomis vasaros dienomis dažnas ieško sprendimų, kaip efektyviai ir greitai atvėsinti įkaitusias patalpas.  

Mes tokius sprendimus galime pasiūlyti! Norint bent trumpam pamiršti vasariškus karščius, rekomenduojame laiko patikrintus, itin populiarius oro vėsinimo sprendimus: mobilius oro kondicionierius arba vėsintuvus!

Mobilus oro kondicionierius. Įrenginio savybės ir privalumai

Mobilūs oro kondicionieriai skirti atvėsinti patalpoms ~60 kv.m.. Mobilus kondicionierius ypač tinka norintiems išvengti sudėtingų montavimo ar vidaus apdailos darbų. Dėl savo patogaus naudojimo būdo, mobilius oro kondicionierius dažniausiai renkasi naudoti butuose, kotedžuose arba visuomeniniuose objektuose. Svarbu pabrėžti, kad veikiant oro kondicionieriui, turi būti uždarytos durys ir langai. Sukurdamas vėsą, mobilus oro kondicionierius taipogi gamina ir šilumą, todėl specialios lango tarpinės dėka, sukuriamo šilto oro išmetimą galima nukreipti per langą.

Patys įrenginiai skiriasi savo galingumu, dydžiu, triukšmo lygiu, dizaino sprendimais ir kitomis techninėmis savybėmis. Mobilų kondicionierių rekomenduojame rinktis tiems žmonėms, kurie nori patogaus ir lengvo naudojimo. Platų mobilių oro kondicionierių asortimentą galite rasti ČIA.

Ką reikėtų žinoti prieš įsigijant mobilų oro vėsintuvą?

Mobilius oro vėsintuvus dažniausiai rasite atvirose patalpose arba uždarose iki ~30 kv.m.. Mobilaus oro vėsintuvo veikimo principas yra toks, kad reikia sudaryti sąlygas sukurtam karštam orui judėti pro vėsintuvą, o tuo tarpu priekinėje įrenginio pusėje yra išpučiamas atvėsintas, drėgnesnis oras. Kodėl drėgnesnis? Oro vėsintuvas, priešingai nuo oro kondicionieriaus, turi specialią vandens talpą, todėl gamindamas vėsą, sukuria ir drėgmę. Šioje talpoje tuo pačiu galima naudoti netgi specialias ledo kameras arba ledo kubelius. Vėsintuvas patalptas gali atvėsinti iki 5 laipsnių. Platų oro vėsintuvų asortimentą galite rasti ČIA.

Kada geriau rinktis mobilų oro kondicionierių, o kada vėsintuvą?

Nors ir atrodo, kad šių dviejų įrenginių paskirtis tokia pati – vėsinti patalpas, bet norint pasirinkti efektyviausią patalpų vėsinimo sprendimą, svarbu žinoti šių prietaisų skirtumus. Abu įrenginiai vėsina patalpas ir pasižymi labai patogiu naudojimu, kadangi gali būti lengvai kilnojami iš vienos vietos į kitą. Bet dažnai sulaukiame klausimo – kokie yra skirtumai tarp oro kondicionieriaus ir vėsintuvo?

Oro kondicionierius vėsindamas patalpas tuo pačiu metu, įrenginio nugarinėje dalyje, išmeta šilto oro sroves, todėl reikėtų numatyti, kad šiam prietaisui reikės ir specialios lango tarpinės. Lyginant su vėsintuvu, oro kondicionieriaus kaina gali būti šiek tiek aukštesnė, bet pats įrenginys - kur kas galingesnis. Taip pat, dažnas oro kondicionierius turi papildomas funkcijas, tokias kaip sausinimas, vėdinimas ar net šildymas, todėl net ir šaltuoju metu laiku įrenginys puikiai Jums tarnaus.

Tuo tarpu oro vėsintuvą galite įsigyti už žemesnę kainą, bet įrenginys yra mažiau galingas ir labiau skirtas mažesnėms patalpoms. Svarbu pabrėžti, kad oro vėsintuvui reikia daugiau dėmesio, kadangi karts nuo karto įrenginį reikės papildyti vandeniu ar ledo kubeliais. Jeigu namuose turite mažesnį drėgmės santykinį lygį, šis įrenginys Jums puikiai sukurs gaivią, vėsią ir drėgną aplinką!

Norisi vėsos ir gaivos namuose - skambinkite, rašykite, o mes patarsime ir padėsime pasirinkti geriausiai Jums tinkantį sprendimą. Gražios vasaros!  

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Prenumeruokite naujienlaiškį

     

    Prenumeruoti