Prekių katalogas

Mokslinė - praktinė konferencija alergijos tema

 • Mokslinė - praktinė konferencija alergijos tema

  Šiandien niekas nė nesiginčija, jog alerginės ligos – didelė visuomenės sveikatos problema. Per pastaruosius dešimt metų alerginių susirgimų Lietuvoje, ypač tarp vaikų, skaičius ženkliai išaugo. 

  2019 metų gegužės mėnesį Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Vilniaus ir Šiaulių universitetais organizavo mokslinę-praktinę konferenciją tema „Alergenai: naujos žinios ir jų taikymas praktikoje“. Savo naujausiomis žiniomis apie su klimato kaita susijusius pagrindinius alerginių ligų rizikos veiksnius, jų įtaką sveikatai ir galimus problemų sprendimo būdus (ypatingą dėmesį skiriant vaikams) konferencijoje dalinosi gydytojai-praktikai, mokslo ir verslo atstovai.

  Kvietimas mūsų įmonei sudalyvauti šioje konferencijoje, kaip ekspertams, buvo labai malonus, nors nenustebino, kadangi aktyviai domimės šia tema ir stengiamės, jog Rubisolio asortimente netrūktų naujausių technologijų ir efektyviausių įrenginių, padedančių kovoti su alergijų sukėlėjais ore. Verslo plėtros vadovas Deividas Juška konferencijos metu pasidalino savo įžvalgomis pranešime „Uždarų patalpų oro įtaka sveikatai ir savijautai. Matavimai ir sprendimo būdai.“

  Džiaugiamės, pasidalinę patys ir įgavę naujausių žinių ir patirčių, padėsiančių mums dar tiksliau parinkti priemones, kurių pagalba galima žymiai pagerinti žmonių, kenčiančių nuo alergijos, gyvenimo kokybę, mokymąsi bei darbingumą. 

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti