Prekių katalogas

Natūralaus šildymo plokštės – ekonomiškas ir efektyvus šildymo būdas

 • Natūralaus šildymo plokštės – ekonomiškas ir efektyvus šildymo būdas

  Natūralaus šildymo plokštės – tai vienas efektyviausių ir ekonomiškiausių šildymo būdų elektra, skirtų atskirų zonų šildymui. Kadangi natūralaus šildymo plokštės šilumą perduoda infraraudonųjų spindulių principu, todėl šis šildymo būdas yra itin malonus, efektyvus ir svarbiausia – ekonomiškas.  

  Su efektyviomis šildymo plokštėmis ECOSUN mitas „elektrinis šildymas pats brangiausias“ tikrai bus paneigtas! Kodėl? Atsakymas paprastas – šių plokščių skleidžiama energija greitai perduodama per orą ir virsta šiluma prisilietusi prie bet kokio paviršiaus. Tai reiškia, kad šiluma nukreipiama ten, kur ji ir yra reikalinga. Patalpoje esantys daiktai, sienos, grindys tampa net iki 3 laipsnių šiltesni nei patalpos oras, kas suteikia kur kas geresnį komfortą ir sveikesnį mikroklimatą. Toks atskirų zonų ar papildomas šildymas yra ne tik vienas efektyviausių, bet ir sumažinančių patiriamas išlaidas.

  Siekiant didžiausio šildymo efektyvumo, šias plokštes rekomenduojama montuoti ant lubų horizontalioje padėtyje arba ant sienų vertikalioje padėtyje.

  Įgyvendintas papildomo šildymo sprendimas verslui 

  Aukštos, lėčiau įšylančios patalpos reikalauja efektyvaus ir patikimo šildymo sprendimo. Įgyvendinus tūkstančius atskirų zonų šildymo projektų, galime drąsiai teigti, kad natūralaus šildymo plokštės ECOSUN yra dažniausias ne tik privačių namų, bet ir verslo objektų, pasirinkimas.

  Mūsų užsakovo – komercinio banko administracinėse patalpose yra įrengtas centrinis šildymas, bet įmonės darbuotojai susidūrė su šilumos stygiumi. Pagrindinis užsakovo noras – efektyvi šiluma virš darbuotojų darbo vietos. Mūsų specialistų komandos ilgametė patirtis leidžia rasti greitą ir efektyvų patalpos šildymo sprendimą, todėl šildymo plokštės ECOSUN – puikus to pasirinkimas! Sumontavus 13 vnt. ECOSUN 850 U modelio šildymo plokščių kartu su belaidžiais termostatais, norimi rezultatai buvo pasiekti iš karto. Nepraėjus ilgam laikui, patalpos temperatūra pakilo net 3 laipsniais, o įmonės darbuotojai greitai džiaugėsi malonia šiluma!

  Kodėl verta rinktis natūralaus šildymo plokštes:

  • ekonomiška;
  • maža pradinė investicija;
  • estetinis sprendimas;
  • greitas ir pigus montavimas;
  • patogus valdymas;
  • nereikalinga papildoma priežiūra ir aptarnavimas;
  • sumažėjusi dulkių cirkuliacija;
  • puikus mikroklimatas – garantuotas.

  Mūsų ilgametė patirtis leis tiksliai paskaičiuoti kiek vienetų ir kokio galingumo plokščių Jums reikia. Kiek vidutiniškai mokėsite už šildymą per mėnesį. O svarbiausia ar plokštės Jums geriausiai tinka. Nėra vieno geriausio šildymo būdo, yra geriausiai tinkantis Jums!

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti