Prekių katalogas

Oro drėkintuvas Clean Air CA-604W Smart

 • Oro drėkintuvas Clean Air CA-604W Smart

  Kodas: 22-0090
  Kaina 139 
  Šią prekę turime sandėlyje.

   

  NEMOKAMAS prekių pristatymas per 1-2 d.d.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Clean Air
 • Clean Air CA-604W Smart oro drėkintuvas yra modernus prietaisas, skirtas oro drėkinimui ir valymui. Šis drėkintuvas turi įntegruotą „smart“ technologiją, leidžiančią jums lengvai valdyti ir monitoruoti oro kokybę per savo mobilųjį telefoną arba kitą išmanųjį prietaisą.

  Drėkintuvo funkcija padeda palaikyti optimalų drėgmės lygį patalpoje, užtikrinant jums komfortišką aplinką. Jis taip pat turi valymo funkciją, kuri filtruoja ir valo orą nuo dulkių, alergenų, bakterijų ir kitų nešvarumų, pagerindamas bendrą oro kokybę.

  Paprasta ir patogu naudoti 

  Clean Air CA-604W Smart oro drėkintuvas taip pat turi keletą funkcijų, kurios dar labiau patogina naudojimąsi. Tai apima automatinį drėkintuvo veikimo rėžimo reguliavimą priklausomai nuo esamos drėgmės lygio, laiko nustatymus, oro srauto kontrolę ir miego režimą, kuris tyliai dirba nesukeldamas triukšmo.

  Subtilus dizainas 

  Šio drėkintuvo dizainas yra modernus ir elegantiškas, todėl jis puikiai tiks įvairaus interjero patalpose. Tai patogus ir efektyvus sprendimas siekiant pagerinti oro kokybę ir sukurti sveiką, švarią aplinką savo namuose ar biure. 

  Ultragarsinis oro drėkinimas

  Ultragarso technika yra vienas iš efektyviausių patalpų drėkinimo būdų. Ultragarsinis vandens purškimas atliekamas maža aukšto dažnio vibruojančia plokštele (membrana) vandens rezervuare. Ultragarsinė membrana smulkiai purškia vandenį į šaltą arba šiltą rūką, kuri švelniu ventiliatoriaus oro srautu išleidžiama į patalpų orą.

  Jonizacinis oro valymas

  Integruotas jonizatorius gamina neigiamus deguonies jonus, kurie ne tik drėkina, bet ir valo bei gaivina patalpų orą. Neigiami jonai prisitvirtina prie dulkių dalelių, mikroorganizmų ir kitų nepageidaujamų ore esančių medžiagų ir jas sujungia. Dalelės tampa sunkesnės už orą, nukrenta žemyn ir taip išfiltruojamos iš oro.

  Lengvas vandens rezervuaro užpildymas

  Šis drėkintuvas su UV-C lempa ir jonizatoriumi susideda iš dviejų dalių: apatinės dalies su vandens talpa ir membrana bei nuimamos viršutinės dalies, kurią sudaro 3,8 litro vandens bakas. Vandens baką galima lengvai ir greitai išimti, kad papildytumėte vandeniu. Drėkintuvas taip pat gali būti užpildytas vandeniu viršuje.

  Su 3,8 litro vandens baku drėkintuvas veikia apie 10 valandų.

  Aromaterapinė funkcija

  Šis oro valytuvas gali atlikti ir aromaterapinę funkciją. Įrenginyje yra įmontuotas specialus eteriniams aliejams lašinti skirtas stalčiukas, todėl galite susikurti jaukią aplinką mėgiamais aromatais.

  Išmanus valdymas

  Oro valytuvas gali būti valdomas per nuotolį, iš bet kokio kambario naudojant specialią programėlę. Tai suteikia galimybę lengvai ir greitai valdyti įrenginį net per nuotolį.

  Reikalingą programėlę galite atsisiųsti čia:

  Apple App Store
  Google Play Store

  Techninės savybės:

  • Iki 55 m² dydžio patalpoms;
  • Su UV-C lempa;
  • Išmanus valdymas;
  • Aromaterapinė funkcija;
  • Miego režimas;
  • Vandens bako talpa – 3,8 l;
  • Matmenys: 21 x 21,5 x 29 cm.

    

  Atsisiųsti produkto instrukciją

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti