Prekių katalogas

Oro drėkintuvas Clean Air CA-605B Smart

 • Oro drėkintuvas Clean Air CA-605B Smart

  Kodas: 22-0089
  Kaina 169 
  Šią prekę turime sandėlyje.

   

  NEMOKAMAS prekių pristatymas per 1-2 d.d.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Clean Air
 • CA-605B Smart Top Filling juodos spalvos oro drėkintuvas yra aukštos kokybės ir efektyvus prietaisas, kuris skirtas išlaikyti tinkamą oro drėgmę patalpose. Šis drėkintuvas yra patogus naudoti, turi modernų dizainą ir daugybę funkcijų, kad sukurtų sveiką ir komfortišką aplinką.

  Viena iš pagrindinių šio oro drėkintuvo savybių yra aukščiausios kokybės garintuvas, kuris leidžia efektyviai išgarinti vandenį ir padidinti oro drėgmę. Garintuvas turi išmanią funkciją, kuri automatiškai reguliuoja garo gamybą pagal aplinkos sąlygas. Tai užtikrina optimalią drėgmės lygį ir sutaupo energiją.

  Paprasta pripildyti vandens talpą 

  CA-605B drėkintuvas turi inovatyvų viršutinio papildymo sistemą, kuri leidžia lengvai ir patogiai papildyti vandenį be nereikalingo darbo. Jums tereikia atidaryti viršutinį dangtelį ir tiesiog supilti vandenį į rezervuarą. Tai patogu ir sumažina netvarką bei laiko sąnaudas.

  Išmanus valdymas

  Šis drėkintuvas turi išmanią valdymo sistemą, kuri leidžia jums nustatyti reikiamus parametrus pagal savo poreikius. Galite reguliuoti drėgmės lygį, naudodami įmontuotą valdymo skydelį arba valdyti drėkintuvą naudodami mobiliąją programėlę per Wi-Fi ryšį. Tai suteikia jums didelę patogumą ir galimybę valdyti drėkintuvą iš bet kurios vietos.

  Reikalingą programėlę galite atsisiųsti čia:

  Apple App Store
  Google Play Store 

  Su vandens valdymo sistema 

  CA-605B Smart Top Filling oro drėkintuvas taip pat turi įmontuotą vandens valymo sistemą, kuri filtruoja vandenį ir pašalina įvairius nešvarumus bei bakterijas. Tai užtikrina, kad išskiriamas garas yra švarus ir sveikas.

  Automatinio išsijungimo funkcija 

  Be šių funkcijų, CA-605B taip pat turi automatinį išsijungimo funkciją, kai rezervuaras yra tuščias arba kai prietaukos yra pakeltas. Tai padeda išvengti prietaiso veikimo be vandens ir sumažina energijos sąnaudas.

  Techninės savybės:

  • Iki 65 m² dydžio patalpoms;
  • Išmanus valdymas;
  • Vandens bako talpa 3,8 l;
  • Galia: 30 W;
  • Drėgmės išgarinimas (ml/h): 120-480 ml/h;
  • Matmenys: 210 x 215 x 290 mm.

  Atsisiųsti produkto instrukciją

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti