Prekių katalogas

Oro drėkintuvas Clean Air CA-606B

 • Oro drėkintuvas Clean Air CA-606B

  Kodas: 22-0088
  Kaina 149 
  Šią prekę turime sandėlyje.

   

  NEMOKAMAS prekių pristatymas per 1-2 d.d.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Clean Air
 • Modernus oro drėkintuvas sausam vidaus patalpų orui

  Clean Air CA-606B oro drėkintuvas yra aukštos kokybės prietaisas, kuris skirtas pagerinti patalpose esančio oro drėgmės lygį. Šis drėkintuvas yra kompaktiškas ir efektyvus, todėl puikiai tinka namams, biurams, miegamiesiems, darbo patalpoms ir kt.

  Pagrindinė šio oro drėkintuvo savybė yra galimybė padidinti drėgmės lygį patalpose, kur jis yra reikalingas. Tai svarbu tiems, kurie gyvena ar dirba sausoje aplinkoje arba turi kvėpavimo takų problemų dėl per mažo oro drėgnumo. Didinant drėgmę, šis prietaisas padeda išlaikyti patalpų oro kokybę, sumažinant dulkėtumą ir palengvindamas kvėpavimą.

  Ultragarsinė technologija

  Clean Air CA-606B oro drėkintuvas naudoja ultragarsinę garo technologiją. Jis turi vandens talpyklą, kurioje galite įpilti švaraus vandens. Oro drėkintuvas gauna vandenį iš talpyklos, o ultragarsinio generatoriaus pagalba jis verda vandenį ir išskiria garą. Šis garas yra išskleidžiamas į patalpą, padidindamas drėgmės lygį.

  Pagal kiekvieno poreikius

  Clean Air CA-606B oro drėkintuvas turi kelias funkcijas ir nustatymus, kurie leidžia jums pritaikyti drėkintuvo veikimą pagal jūsų poreikius. Jis gali turėti įvairias garso ir drėgmės išleidimo greičio parinktis, todėl galite reguliuoti drėkinimo intensyvumą. Taip pat, daugelis šių prietaisų turi integruotą laikmačio funkciją, kuri leidžia nustatyti drėkintuvo veikimo laiką.

  Be to, Clean Air CA-606B oro drėkintuvas gali turėti įvairias papildomas funkcijas, pvz., automatinį išjungimą, kai talpykla yra tuščia arba kai pasiekiama norima drėgmės lygio vertė. Tai padeda sutaupyti energiją ir užtikrina saugumą naudotojams

  Norint prižiūrėti šį oro drėkintuvą, svarbu reguliariai valyti jį ir keisti vandenį. Taip pat būtina laikytis gamintojo aprašytų priežiūros nurodymų.

  Jonizacinis oro valymas

  Integruotas jonizatorius gamina neigiamus deguonies jonus, kurie ne tik drėkina, bet ir valo bei gaivina patalpų orą. Neigiami jonai prisitvirtina prie dulkių dalelių, mikroorganizmų ir kitų nepageidaujamų ore esančių medžiagų ir jas sujungia. Šios dalelės tampa sunkesnės už orą, nukrenta žemyn ir taip išfiltruojamos iš oro. 

  Šildymo elementas šiltam drėkinimui

  Drėkintuvas CA-606B turi kaitinimo elementą šiltam drėkinimui. Įjungus kaitinimo elementą susidaro rūkas ir sparčiai daugėja drėgmės. Šis funkcionalumas sudaro palankias sąlygas kovoti su bakterijų dauginimusi vandenyje ir palaiko pageidaujamą kambario temperatūrą žiemą. 

  Aromaterapinė funkcija

  Šis oro drėkintuvas gali atlikti ir aromaterapinę funkciją. Įrenginyje yra įmontuotas specialus eteriniams aliejams lašinti skirtas stalčiukas, todėl galite susikurti jaukią aplinką mėgiamais aromatais. 

  Techninės savybės:

  • Iki 65 m² dydžio patalpoms;
  • Su šildymo elementu;
  • Pritaikytas aromaterapijai;
  • Miego režimas;
  • Drėgmės išgarinimas: 120-480 ml/h; 
  • Matmenys:  23 x 15 x 37 cm.

    

  Atsisiųsti produkto instrukciją

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti