Prekių katalogas

Patalpų šildymo sistema oras-vanduo: tvarus ir ekonomiškas pasirinkimas

 • Patalpų šildymo sistema oras-vanduo: tvarus ir ekonomiškas pasirinkimas

  Siekiant ne tik efektyvumo, bet ir ekologinio tvarumo, šiuolaikinės šildymo sistemos technologijos sparčiai progresuoja ir yra nuolat vystomos. Viena tokių yra oras-vanduo šildymo sistema, kuri pasižymi ne tik energijos taupumu, bet ir turi kitų privalumų. 

  Šildymo sistemos oras-vanduo veikimo principas
  Oras-vanduo šilumos siurblys šilumą absorbuoja iš lauko oro ir perduoda į patalpas per grindinio šildymo prietaisus, boilerius bei radiatorius. Kuo mažesnis temperatūrų skirtumas, tuo efektyviau įrenginys veikia. Svarbu ir tai, kad šio tipo šilumos siurblys gali ruošti ir karštą vandenį buitiniam naudojimui.


  Šilumos siurblio oras-vanduo montavimo galimybės
  Tokio tipo šildymo sistemą galima sumontuoti tiek naujuose, tiek renovuotuose pastatuose. Vis dėlto, svarbu nepamiršti atkreipti dėmesį ir į namo energetinį efektyvumą.


  Vienas ekonomiškiausių šildymo būdų
  Šildymo sistema oras-vanduo yra vienas geriausių sprendimų siekiant sumažinti sąskaitas už šildymą. Taip yra ne tik dėl efektyvaus energijos panaudojimo, bet ir dėl to, nes įrenginio montavimas nereikalauja didelių išlaidų. Naudojant oras-vanduo šildymo sistemą, sąskaitas už šildymą galima sumažinti net iki 50 %.
  Svarbu tai, kad sutaupyti galima dar daugiau, jeigu kartu su šilumos siurbliu planuojate įsirengti ir saulės elektrinę. Kadangi tokiu būdu energija yra gaminama visus metus, žiemą sumažinsite sąskaitas už šildymą, o vasaros metu pagamintą energija panaudosite vandens šildymui.

  Patogumas ir komfortas
  Žmonės vertina patogumą, todėl labai svarbu, kad ir kasdienybėje jo netrūktų. Būtent dėl šios priežasties šildymo sistema oras-vanduo yra vienas populiariausių pasirinkimų tarp klientų. Namai yra šilti be papildomų rūpesčių: jokios ypatingos priežiūros, nereikia kurstyti ugnies, skaldyti malkų, jų sandėliuoti ir kasmet nerimauti, kur pigiau jų įsigyti ruošiantis ateinančiai žiemai.

  Tvarumu grįstas pasirinkimas
  Kadangi šilumos siurbliai oras-vanduo naudoja atsinaujinantį energijos šaltinį, tai yra tvarus ir ekologiškas namų šildymo sistemos pasirinkimas. Apskritai, elektros energija yra laikoma viena švariausių kuro rūšių lyginant su kitomis, šildymo proceso metu į aplinką nėra išskiriami šalutiniai produktai, o integruojant su saulės elektrine, oras-vanduo sistemos ekologiškumas dar didesnis.

  Kaip išsirinkti tinkamą šilumos siurblį?
  Reikėtų turėti omenyje, kad šilumos siurblio galingumas priklauso nuo įvairių skirtingų faktorių. Išsirinkti tinkamą – išties svarbu, nes pernelyg galingas įrenginys sunaudos ženkliai per daug energijos, o jei jis per silpnas – veikdamas visu pajėgumu greitai susidėvės. Pirmiausia, atkreipti dėmesį reikėtų į patalpos dydį: kuo didesnė erdvė, tuo galingesnis šilumos siurblys reikalingas. Įvertinkite sienų ir lubų izoliaciją, nes nuo to taip pat priklauso siurblio galia ir efektyvumas. Taip pat pasirinkimui įtakos turi langų dydis bei stiklo izoliacinės medžiagos: patalpose, kuriose izoliacijos mažiau, reikalinga galingesnė sistema. Taip pat siurblio galingumo pasirinkimui įtakos turi ir kryptis, kurioje pusėje (rytų, šiaurės, pietų ar vakarų) yra patalpos. Paskutinis kriterijus – šildymo sistemos tipas. Tai svarbu, nes, pavyzdžiui, radiatoriams reikalinga žymiai aukštesnė vandens temperatūra nei grindiniam šildymui, o tai lemia ir siurblio galingumo pasirinkimą.

  Taigi, šildymo sistema oras-vanduo – vienas patogiausių ir patvariausių variantų svarstant apie namų šildymo įsirengimą arba jo atnaujinimą. Tačiau svarbu prisiminti, kad norint turėti efektyvią, ekonomišką ir tvarią sistemą, reikia atkreipti dėmesį į minėtuosius kriterijus. Tik įvertinus svarbiausius aspektus, specialistas galės pasiūlyti patikimiausią oras-vanduo siurblį, galėsiantį visapusiškai atlikti savo funkcijas. Turite klausimų? „Rubisolio“ komandoje dirba kvalifikuoti savo srities specialistai, galintys padėti išsirinkti Jūsų individualius poreikius atitinkantį įrenginį. Mūsų asortimente – populiariausi oras-vanduo šilumos siurblių prekės ženklai: „Hisense“, „Midea“ ir „BWT“. Mus rasite didžiuosiuose Lietuvos miestuose Kaune (Partizanų g. 75 K) bei Vilniuje (Slucko g. 3). Užsukite!


     

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti