Prekių katalogas

Pavasarinė alergija – kaip su ja kovoti?

 • Pavasarinė alergija – kaip su ja kovoti?

  Artėjantis pavasaris kartu ir šilti, saulėti orai toli gražu džiugina ne visus. Besiskleidžiantys pirmieji augalų pumpurai, skraidančios žiedadulkės daugeliui žmonių išsaukia nelauktą alergiją, kitaip dar vadinamą - šienligė. 

  Pavasarinė alergija –  kaip su ja kovoti?

  Artėjantis pavasaris kartu ir šilti, saulėti orai toli gražu džiugina ne visus. Besiskleidžiantys pirmieji augalų pumpurai, skraidančios žiedadulkės daugeliui žmonių išsaukia nelauktą alergiją, kitaip dar vadinamą - šienligė. Sloga, čiaudulys, ašarojimas, perštinti gerklė ir net dusinimas – dažniausiai pasitaikantys požymiai alergiją turinčiui organizmui. Kad buvimus namuose taptų malonus ir bent trumpam laikui leistų pamiršti šienligės sukeliančius simptomus, Rubisolis komanda dalinasi patarimais kaip šiuo nelengvu laikotarpiu galima sau padėti.

  Uždari patalpų langai

  Sergantiesiems šienlige labai svarbu švarus ir kokybiškas patalpų oras. Namų dulkės, žiedadulkės, gyvūnų plaukeliai, pelėsio sporos turi didelės įtakos alerginei reakcijai iššaukti. Kad buvimas namuose taptų kiek įmanoma malonesnis, paprastas ir efektyvus būdas sau padėti – laikyti uždarus langus, kad į Jūsų patalpas nepakliūtų bereikalingų, alergiją sukeliančių, žiedadulkių.

  Papildomi įrenginiai – oro valytuvai

  Švarų ir kokybišką patalpų orą padės užtikrinti papildomi namų įrenginiai - oro valytuvai. Oro valymo įrenginiai yra idealus pasirinkimas alergiškiems žmonėms, kadangi pasižymi tokiomis funkcijomis, kaip užterštų patalpų valymas nuo virusų, bakterijų ir kitų kietųjų dalelių. Plataus gamintojų pasirinkimas, skirtingos techninės savybės, įvairaus dizaino sprendimai padės išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį oro valytuvą. Platų oro valytuvų asortimentą rasite paspaudus ČIA.


  Mėgaukitės švariu patalpų oru bei tausokite savo sveikatą!


    

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti