Prekių katalogas

Sausintuvas - oro valytuvas Clean Air CA-704 Smart HEPA

 • Sausintuvas - oro valytuvas Clean Air CA-704 Smart HEPA

  Kodas: 20-00136
  Kaina 289 
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.
  Informuoti, kai prekę turėsime

   

  NEMOKAMAS prekių pristatymas per 1-2 d.d.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Clean Air
 • Clean Air CA-704 Smart yra sausintuvas ir oro valytuvas, kuris užtikrina švarų ir sveiką orą jūsų namuose ar biure. Šis prietaisas sujungia dvi svarbias funkcijas - oro sausinimą ir oro valymą.

  Sausintuvas padeda sumažinti drėgmę patalpose. Tai ypač naudinga drėgnose patalpose. Sausintuvo funkcija padeda išlaikyti optimalų drėgmės lygį patalpose, taip pagerinant jūsų komfortą ir sveikatos būklę.

  Oro valytuvo funkcija padeda valyti orą nuo dulkių, alergenų, bakterijų, pelėsių ir kitų teršalų. Tai puikiai tinka tiems, kurie kenčia nuo alergijų arba nori pagerinti bendrą orų kokybę savo aplinkoje. Oro valytuvas filtruoja orą per specialius filtrus, kad pašalintų žalingus daleles ir išlaikytų švarų orą patalpose.

  Clean Air CA-704 Smart taip pat turi "Smart" funkciją, kuri leidžia jums valdyti prietaisą per išmanųjį telefoną ar kitus įrenginius, naudojant specialią programėlę. Tai suteikia patogumą ir leidžia jums valdyti ir stebėti oro kokybę bet kur ir bet kada.

  Šis sausintuvas ir oro valytuvas Clean Air CA-704 Smart yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia geros orų kokybės ir sveikos aplinkos savo namuose ar biure.

  Penkios filtrų technologijos efektyviam oro valymui:

  1. Pirminis filtras. Pirminis filtras sulaiko dideles dulkių daleles, tokias kaip pūkeliai, plaukai ir naminių gyvūnėlių pleiskanos;
  2. Aktyvuotos anglies filtras. Aktyvuota anglis neutralizuoja dūmus, chemines medžiagas, dujas ir kvapus, neleidžia daugintis bakterijoms, virusams ir grybeliams;
  3. HEPA  filtras su nano sidabro danga. Išvalo 99,97 % visos suspenduotos medžiagos iki 0,3 mikrometro (0,3 µm) nuo oro. HEPA filtras yra efektyviausias oro * filtras, skirtas pašalinti:
   * smulkias dulkes, cigarečių dūmus, žiedadulkes;
   * alergenus;
   * bet kokias kitas kietąsias daleles;
   * antibakterinis nano sidabro sluoksnis ant filtro naikina bakterijas ir grybelius. 
  4. UV-C lempa. Nuolatinės lempos ultravioletinė šviesa (UV-C spinduliuotė), kurios bangos ilgis yra 254 nm, naikina sveikatai kenksmingus mikroorganizmus, tokius kaip: mikrobus, virusus, grybelius (pelėsių sporas) ir bakterijas. 
  5. Jonizatoriaus. Talpa > 3 000 000 neigiamų jonų / cm³, kurie yra pasklidę visoje patalpoje, neutralizuojantys kenksmingas medžiagas ir kvapus. Jonizatorius gamina neigiamus jonus, kad išvalytų patalpų orą ir praturtintų jį aktyviu deguonimi. Nemalonūs kvapai neutralizuojami, o teršalai išvalomi iš oro. Neigiami jonai taip pat turi stiprų antistatinį poveikį. 

  Išmanus valdymas

  Oro sausintuvas-valytuvas gali būti valdomas per nuotolį, iš bet kokio kambario naudojant specialią programėlę. Tai suteikia galimybę lengvai ir greitai valdyti įrenginį net per nuotolį.

  Reikalingą programėlę galite atsisiųsti čia:

  Apple App Store
  Google Play Store 

  Techninės savybės:

  • Patalpoms iki 40 m²;
  • Sugeriamas drėgmės kiekis: 10 l/24 h;
  • Vandens bako talpa: 3 l;
  • Matmenys: 50 x 25 x 25 cm;
  • Svoris: 9,5 kg;
  • Ventiliatoriaus našumas: iki 120m³/val.

   Atsisiųsti produkto instrukciją

 • Alternatyvios prekės

  Filtrų rinkinys CA-704 Smart
  Kodas: SKU#168448360072327671
  29 
 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti