Prekių katalogas

Sausintuvas - oro valytuvas Clean Air CA-705 Smart HEPA

 • Sausintuvas - oro valytuvas Clean Air CA-705 Smart HEPA

  Kodas: 20-00134
  Kaina 349 
  Šią prekę turime sandėlyje.

   

  NEMOKAMAS prekių pristatymas per 1-2 d.d.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
  Prekės ženklas
  Clean Air
 • Siekiant optimalaus patalpų klimato, drėgmė yra labai svarbi. Gydytojų specialistų rekomenduojama optimali oro drėgmė uždarose patalpose yra nuo 40 iki 60 % santykinės drėgmės.

  Jei patalpų oras yra per drėgnas, oro kokybei gali labai pakenkti pelėsių sporos, alergenai ir kvėpavimo sutrikimai.

  Optimali drėgmė yra būtina sveikatai ir žalos prevencijai

  Daugiafunkcis Clean Air Optima® sausintuvas CA-705  Smart veikia prevenciškai, kad apsaugotų nuo didelės drėgmės ir naikinančios korozijos, kenksmingo kondensato, ledo ir pelėsių susidarymo, apsaugo nuo nepageidaujamų bakterijų dauginimosi, sumažina kvapų perdavimą ir yra veiksmingas džiovinant pastatus esamose ar naujose patalpose. statyba.

  Galingas Clean Air Optima® kondensatas - sausintuvas CA-705  Smart kovoja su rūdimis ir pelėsiu!

  Šis daugiafunkcis oro sausintuvas CA-705  Smart iš Clean Air Optima® ne tik sulaiko pelėsių sporas, bet ir išlaisvina patalpų orą nuo varginančių gyvūnų plaukų, žiedadulkių ir dulkių, naudodamas integruotą nuolatinį veikimą ir itin efektyvią oro valymo funkciją su penkių sluoksnių filtro technologija.

  Alergiški žmonės pagaliau galės kvėpuoti!

  Išskirtinio dizaino, plonas ir kompaktiškas oro drėkintuvas tinka bet kokiam interjerui. „Clean Air Optima®“ kondensacinis sausintuvas CA-705  Smart yra tinkamas automatiniam oro sausinimui dėl įmontuoto higrostato. Tiesiog sukonfigūruokite norimą drėgmę, o šis efektyvus drėkintuvas padarys visa kita.

  Penkios filtrų technologijos efektyviam oro valymui  

  1. Aktyvuotos anglies filtras. Aktyvuota anglis neutralizuoja dūmus, chemines medžiagas, dujas ir kvapus, neleidžia daugintis bakterijoms, virusams ir grybeliams.
  2. Pirminis filtras. Pirminis filtras sulaiko dideles dulkių daleles, tokias kaip pūkeliai, plaukai ir naminių gyvūnėlių pleiskanos.
  3.HEPA H13 filtras su nano sidabro danga. Išvalo 99,97 % visos suspenduotos medžiagos iki 0,3 mikrometro (0,3 µm) nuo oro. HEPA filtras yra efektyviausias oro filtras, skirtas pašalinti:

  • smulkias dulkes, cigarečių dūmus, žiedadulkes
  • alergenus
  • bet kokias kitas kietąsias daleles
  • antibakterinis nano sidabro sluoksnis ant filtro pašalina bakterijas ir grybelius.

  4. UV-C lempa. Nuolatinės lempos ultravioletinė šviesa (UV-C spinduliuotė), kurios bangos ilgis yra 254 nm, naikina sveikatai kenksmingus mikroorganizmus, tokius kaip: mikrobus, virusus, grybelius (pelėsių sporas) ir bakterijas.
  5. Jonizatorius. Jonizatoriaus talpa > 3 000 000 neigiamų jonų / cm³, kurie yra pasklidę visoje patalpoje, neutralizuojantys kenksmingas medžiagas ir kvapus. Jonizatorius gamina neigiamus jonus, kad išvalytų patalpų orą ir praturtintų jį aktyviu deguonimi. Nemalonūs kvapai neutralizuojami, o teršalai išvalomi iš oro. Neigiami jonai taip pat turi stiprų antistatinį poveikį.  

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti