Prekių katalogas

Sausintuvas - oro valytuvas Clean Air CA-707 Smart HEPA

 • Sausintuvas - oro valytuvas Clean Air CA-707 Smart HEPA

  Kodas: 20-00135
  Kaina 389 
  Šią prekę turime sandėlyje.

   

  NEMOKAMAS prekių pristatymas per 1-2 d.d.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Clean Air
 • Clean Air CA-707 Smart yra sausintuvas-oro valytuvas, kuris efektyviai valo ir sausina orą jūsų namuose, biure ar kitose patalpose. Šis išmanusis įrenginys yra sukurtas naudojant pažangią technologiją, kad užtikrintų puikų mikro klimatą.

  CA-707 Smart gali pašalinti įvairias oro taršos medžiagas, tokias kaip: dulkės, dulkių erkutės, žiedadulkės, pelėsiai, naminių gyvūnėlių plaukai ir blogo kvapo molekulės. Tai yra ypatingai svarbu tiems, kurie kenčia nuo alergijos arba nori pagerinti bendrą oro kokybę savo namuose ar biure.

  Šio oro valytuvo funkcijos yra lengvai valdomos per išmaniąją programėlę, kuri leidžia jums nustatyti pageidaujamus nustatymus, tokius kaip ventiliatoriaus greitis, valymo intensyvumas ir laikmačio funkcija. Jūs taip pat galite stebėti dabartinę oro kokybę ir gauti pranešimus apie būsimus valymo ciklus ar pakeitimus filtruose.

  Clean Air CA-707 Smart taip pat yra energiją taupantis prietaisas, kuris naudoja pažangią filtravimo technologiją ir jutiklius, kad būtų optimizuojamas energijos suvartojimas. Tai reiškia, kad jūs galite mėgautis švariu oru, tuo pačiu sumažindami energijos sąnaudas.

  Šis sausintuvas-oro valytuvas taip pat yra ergonomiškas ir modernaus dizaino, todėl puikiai tiks įvairioms vidaus patalpoms. Jis turi tylų veikimą, kuris užtikrina ramų ir nepastebimą oro valymo procesą.

  Sumažindamas alergenus,oro taršą ir drėgmės lygį, Clean Air CA-707 Smart padeda pagerinti jūsų bendrą gyvenimo kokybę ir sveikatą. Tai patikimas ir efektyvus įrenginys, kuris suteiks jums švarų ir gaivų orą jūsų namuose ar darbe. 

  Penkios filtrų technologijos efektyviam oro valymui

  1. Aktyvuotos anglies filtras. Aktyvuota anglis neutralizuoja dūmus, chemines medžiagas, dujas ir kvapus, neleidžia daugintis bakterijoms, virusams ir grybeliams.
  2. Pirminis filtras. Pirminis filtras sulaiko dideles dulkių daleles, tokias kaip pūkeliai, plaukai ir naminių gyvūnėlių pleiskanos.
  3.HEPA H13 filtras su nano sidabro danga. Išvalo 99,97 % visos suspenduotos medžiagos iki 0,3 mikrometro (0,3 µm) nuo oro. HEPA filtras yra efektyviausias oro filtras, skirtas pašalinti:

  • smulkias dulkes, cigarečių dūmus, žiedadulkes
  • alergenus
  • bet kokias kitas kietąsias daleles
  • antibakterinis nano sidabro sluoksnis ant filtro pašalina bakterijas ir grybelius.

  4. UV-C lempa. Nuolatinės lempos ultravioletinė šviesa (UV-C spinduliuotė), kurios bangos ilgis yra 254 nm, naikina sveikatai kenksmingus mikroorganizmus, tokius kaip: mikrobus, virusus, grybelius (pelėsių sporas) ir bakterijas.
  5. Jonizatorius. Jonizatoriaus talpa > 3 000 000 neigiamų jonų / cm³, kurie yra pasklidę visoje patalpoje, neutralizuojantys kenksmingas medžiagas ir kvapus. Jonizatorius gamina neigiamus jonus, kad išvalytų patalpų orą ir praturtintų jį aktyviu deguonimi. Nemalonūs kvapai neutralizuojami, o teršalai išvalomi iš oro. Neigiami jonai taip pat turi stiprų antistatinį poveikį.    

   

  Techninė informacija:

  Tinkamas patalpų dydžiui: 70m² / 175m³; 
  Sugeriamas drėgmės kiekis: iki 20l / 24 h;
  Maksimalus oro srautas: 195 m³/val.;
  Kondensato talpa: 4 l;
  Galia: 45W;
  Darbo temperatūros intervalas: nuo 5 °C iki 32 °C;
  Maitinimas: 220-240/50 V/Hz;
  Laido ilgis: 1.5 m;
  Garso lygis (1 m atstumu): < 38dB(A);
  Išmatavimai: 618 x 260 x 260 mm;
  Svoris: 13,5 kg. 

  Atsisiųsti produkto instrukciją

 • Alternatyvios prekės

  Oro valytuvas Clean Air CA-510Pro Smart HEPA UV
  Kodas: SKU#168415070224265841
  419 
 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti