Prekių katalogas

Šildantis anglies pluošto apklotas Rimatek TI (statinėms)

 • Šildantis anglies pluošto apklotas Rimatek TI (statinėms)

  Kodas: 15-00752
  Kaina 520 
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.
  Informuoti, kai prekę turėsime

   

  NEMOKAMAS prekių pristatymas per 1-2 d.d.

  Į krepšelį 
 • Techninė informacija:

  • Temperatūros valdymas: nuo 0 iki 90 °C (elektriniu valdikliu);
  • Vidinio saugos termostato ribos: 90 °C;
  • Apsaugos klasė: IPX4;
  • Maitinimas: 230 V AC;
  • Maitinimo kabelis: 5 m (IEC309 jungtis).

  Rimatek kompanijos gaminamas šildantis anglies pluošto apklotas skardinėms ir statinėms yra gaminamas naudojant anglies pluošto laidininkus. Tai yra patentuota technologija, kuri leidžia gaminti labai lanksčius, atsparius, daugiafunkcinius ir mažai energijos vartojančius šildančius apklotus. Šie elektriniai apklotai pasiteisina visose srityse, kur reikia pakelti ar palaikyti specialių medžiagų, laikomų metalinėse ar plastikinėse statinėse/skardinėse, temperatūrą (max 90 °C).

  Medžiagos gali būti skystos sudėties: alyva, cheminis kompozitas, klijai, derva, lakas arba dujos (CO2 ir kt.), bet ne degios dujos.

  Anglies pluošto apklotas naudojamas siekiant skysčius apsaugoti nuo užšalimo ar dujų atveju nuo suskystėjimo. Taip pat padeda užtikrinti tinkamą skysčių klampumą (pavyzdžiui medaus, džemo, sirupų ar aliejaus). Apklotas naudingas ne tik skysčių, bet ir kietųjų medžiagų laikymui – saugo nuotirpimo (pavyzdžiui šokolado, dervos ar klijų).

  Šildymo paviršius yra pagamintas iš aramidinio audinio, o anglies puošto laidininkai išdėstyti vertikalia kryptimi. Apklotas turi du izoliacinius sluoksnius, kurie apsaugo nuo šiluminių nuostolių.

  Anglies pluošto šildymo technologija leidžia sutaupyti iki 40 % šilumos energijos.

  Velcro uždarymas šildančius apklotus leidžia panaudoti skirtingo dydžio konteineriuose, tūrinėse talpose, statinėse ir pan. Šildymo apklotus komplektuojant kartu su valdymo moduliu galima reguliuoti talpos paviršiaus ir talpos viduje esančių medžiagų temperatūrą (nuo 0 iki 90 oC). 90 x 70 mm dydžio modulis yra integruotas į oranžinę juostą. Šildančio apkloto Rimatek TI-1500 Lite modeliai yra be integruoto elektroninio temperatūros valdiklio, tačiau galima prie jų prijungti išorinį valdiklį (įsigyjamą atskirai).

  Anglies pluošto išorėje yra mėlynos spalvos liepsnai atsparus poliesteris, dengtas teflonu. Apklote integruoti įtempikliai, kurie užtikrina tinkamą prigludimą prie šildomo paviršiaus. Šis produktas turi labai lankstų vielos tinklelį įžeminimui. Lengva reguliuoti talpos temperatūrą.

  Sluoksniai (vidus - išorė)

  1. Aramidinis audinys su RTV silikonu
  2. Įžeminimo tinklelis
  3. Anglies pluošto šildymo kabeliai
  4. Aramidinis audinys
  5. Ugniai atspari izoliacija su aliuminio sluoksniu
  6. Ugniai atspari izoliacija
  7. Išorinis audinys - poliesteris

  Atsisiųsti produkto katalogą

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti