Prekių katalogas

Šildymo tinklelis lauko instaliacijai Genius Carbon

 • Šildymo tinklelis lauko instaliacijai Genius Carbon

  Kodas: 08-00031
  Kaina 73 
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.
  Informuoti, kai prekę turėsime

   

  NEMOKAMAS prekių pristatymas per 1-2 d.d.

  Į krepšelį 
 • Šildymo tinklelis lauko instaliacijai Genius Carbon yra sudarytas iš stiklo pluošto tinklo ir specialių anglies pluošto laidininkų. Pastarieji yra padengti specialiu poliolefino sluoksniu.


  Galima rinktis iš dviejų šildymo sistemų: pagal individualų užsakymą gaminamos (pagal kliento brėžinį) arba modulinės (tarpusavyje jungiami standartiniai moduliai).

  Standartinio modulio plotis yra 50 cm, o ilgį galima rinktis iš kelių variantų. Kiekvienas modulis turi izoliuotas IP68 atsparumo klasės jungtis, kurios užtikrina paprastą ir greitą montavimą net ir nekvalifikuotam žmogui.

  Šis sprendimas puikiai išsprendžia problemas, kurias sukelia ant pėsčiųjų takų, lauko laiptų, garažo rampų ar kitų atvirų erdvių susikaupę sniegas ir ledas.

  Standartiniai moduliai paprastai yra lengvai pritaikomi prie rampų ir takų išmatavimų, o specialių jungčių dėka galima įrengti net ir lenktos formos projektus.

  Specialūs gamykliniai ilgintuvai padeda sujungti modulius tarpusavyje, net ir esant tarpams ar kitokioms kliūtims.
  Šildymo tinklelis lauko instaliacijai Genius Carbon gali būti montuojamas po cemento išlyginamuoju sluoksniu, asfaltu, betonu, akmenų grindinio danga ir pan.

  Tokios šildymo sistemos veikimas gali būti automatizuotas panaudojant ledo jutiklio rinkinį, kurį sudaro elektroninis valdymo modulis bei temperatūros ir drėgmės jutikliai.

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti