Prekių katalogas

Kambario šviesos ryškumo jutiklis su WIFI Feelspot FS-LBS01W 0-1000 LUX, Tuya

 • Kambario šviesos ryškumo jutiklis su WIFI Feelspot FS-LBS01W 0-1000 LUX, Tuya

  Kodas: 50-00025
  Kaina 25 
  Šią prekę turime sandėlyje.

   

  NEMOKAMAS prekių pristatymas per 1-2 d.d.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Feelspot
 • WiFi kambario šviesos ryškumo jutiklis Feelspot FS-LBS01W  yra išmanus įrenginys, skirtas matuoti šviesos ryškumą kambaryle. Tai puikus įrankis, padedantis reguliuoti šviesos intensyvumą namuose, biure ar kitose patalpose. Šio išmanaus bevielio Wi-Fi kambario šviesos jutiklio pagalba galima valdyti kambario apšvietimą pagal natūralios, pro langą sklindančios šviesos, srautą. Visi parametrai nustatomi išmaniuoju įrenginiu su TUYA arba Smart Life programėle. 

  Pagrindinės savybės:

  WiFi ryšys: Šis jutiklis gali prisijungti prie jūsų WiFi tinklo ir komunikuoti su kitais įrenginiais, kurie yra prijungti prie to paties tinklo. Tai leidžia jums nuotoliniu būdu stebėti ir valdyti šviesos ryškumą savo namuose per išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį.

  Šviesos ryškumo matavimas: Jutiklis turi integruotą jutiklį, kuris matuoja šviesos intensyvumą aplinkoje. Tai padeda nustatyti, ar aplinka yra per šviesi arba per tamsi.

  Reguliavimo funkcija: Naudojant  mobiliojo telefono programėlę Tuya ar Smart Life, galite valdyti šviesos ryškumą, keisti šviesos intensyvumą ar net nustatyti automatinį reguliavimą pagal norimą lygį. Tai suteikia jums galimybę sukurti tinkamą apšvietimą savo patalpose.

  Stabilumas ir patikimumas: Jutiklis yra patvarus ir patikimas, užtikrinantis ilgalaikį naudojimą. Tai pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, kad būtų užtikrintas geriausias veikimas.

  Atsisiųskite „Tuya“ arba „Smart Life“ programėlę Android operacinei sistemai:

     

  Atsisiųskite „Tuya“ arba „Smart Life“ programėlę iOS operacinei sistemai: 

     

  Atsisiųsti produkto instrukciją

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti