Prekių katalogas

Tinkamas mikroklimatas puikiai savijautai

 • Tinkamas mikroklimatas puikiai savijautai

  Tinkama oro drėgmė patalpose turėtų svyruoti tarp 40–60 proc. Deja, šildymo sezono metu šis rodiklis gali sumažėti net tris kartus, todėl ypač svarbu šiuo metų laiku pasirūpinti tinkama patalpų oro drėgme ir švara. 

  Labai dažna sauso oro pasekmė – išsausėjus kvėpavimo takų gleivinė, dėl ko ji prasčiau atlieka apsauginę funkciją, todėl žmogus dažniau serga viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų uždegimu, o, jei jo imunitetas nusilpęs – ir gripu. Taip pat sausas oras kenkia mūsų akies gleivinei - akys ašaroja, niežti vokus, atsiranda sausų akių pojūtis. Ne mažiau paveikiama ir oda - plonėja ir silpnėja jos apsauginė hidrolipidinė plėvelė, oda tampa jautri, šerpetoja, rausta. Šias ir kitas su sausu ar nešvariu oru susijusias problemas nesunku išspręsti su naujaisiais Trotec AW 10 S ir AW 20 oro valytuvais – drėkintuvais.

  TROTEC užtikrina ne tik švarų orą, bet ir tinkamą oro drėgmę.

  Kaip tai veikia?
  TROTEC AW 10 S ir AW 20 S oro valytuvai dirba pagal tą patį principą: jie tiesiog išskalbia orą! Tai daroma nukreipiant blogą, išsivadėjusį orą į sistemą ir tuomet per rotacinę lėkštelę nusodinat į vandenį. Net mažiausios dalelės, iki 10 mikronų, surišamos su vandeniu. Vanduo, kuris tuo pačiu metu garinamas į išorę, naudojamas oro drėkinimui, tuo tarpu išmanusis jutiklis nuolat matuoja ir automatiškai kontroliuoja oro kokybę ir drėgmę.
  Viename kubiniame metre oro paprastai būna apie penkis šimtus įvairių mikroorganizmų rūšių. Jų kiekis sausame ore padidėja apie tris kartus – taip susidaro palankios sąlygos atsirasti alerginei slogai ar jai paūmėti. Tačiau naujasis AW 20 S oro valytuvas taip pat komplektuojamas su HEPA filtru, kuris selektyviai išfiltruoja mažiausias dalelės - peršalimo, gripo virusus, namų erkutes, pelėsių ir kitų grybelių sporas, žiedadulkes, smulkias dulkes, naminių gyvūnų plaukus ir panašius alergenus.

  Abu oro valytuvai filtruoja orą ir pašalina nemalonius kvapus, tokius kaip įsisenėjusį tabako dūmų kvapą, maisto kvapus iš virtuvės. Su integruotu plazmos filtru, kuris išskiria plazmos jonus į orą, visi nepageidaujami kvapai be vargo pašalinami.


  Dar daugiau kokybiškų ir laiko patikrintų oro valytuvų rasite el. svetainėje www.rubisolis.lt arba apsilankę mūsų salonuose Kaune (Partizanų g. 75K) bei Vilniuje (Slucko g. 3).

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti