Prekių katalogas

Vandeniui atsparus lauko šviesos ryškumo jutiklis su WIFI Feelspot FS-LBS02W 0-30000 LUX, Tuya

 • Vandeniui atsparus lauko šviesos ryškumo jutiklis su WIFI Feelspot FS-LBS02W 0-30000 LUX, Tuya

  Kodas: 50-00026
  Kaina 32 
  Šią prekę turime sandėlyje.

   

  NEMOKAMAS prekių pristatymas per 1-2 d.d.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Feelspot
 • Vandeniui atsparus (IP56) WiFi lauko šviesos ryškumo jutiklis Feelspot FS-LBS02W yra išmanus įrenginys, skirtas matuoti šviesos ryškumą aplinkoje. Tai puikus įrankis, padedantis reguliuoti šviesos intensyvumą namuose, biure ar kitose patalpose. Šio išmanaus bevielio WiFi jutiklio pagalba galima valdyti kambario apšvietimą pagal natūralios, pro langą sklindančios šviesos srautą. Visi parametrai nustatomi išmaniuoju įrenginiu su TUYA arba Smart Life programėle. 

  Pagrindinės savybės:

  Vandens atsparumo klasė: IP56  

  WiFi ryšys: Šis lauko šviesos jutiklis gali prisijungti prie jūsų WiFi tinklo ir komunikuoti su kitais įrenginiais, kurie yra prijungti prie to paties tinklo. Tai leidžia jums nuotoliniu būdu stebėti ir valdyti šviesos ryškumą savo namuose per išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį.

  Lauko šviesos ryškumo matavimas: jutiklis turi integruotą jutiklį, kuris matuoja šviesos intensyvumą aplinkoje. Tai padeda nustatyti, ar aplinka yra per šviesi arba per tamsi.

  Reguliavimo funkcija: Naudojant specialią mobiliojo telefono programėlę arba interneto naršyklę, galite valdyti šviesos ryškumą, keisti šviesos intensyvumą ar net nustatyti automatinį reguliavimą pagal norimą lygį. Tai suteikia jums galimybę sukurti tinkamą apšvietimą savo patalpose.

  Stabilumas ir patikimumas: Jutiklis yra patvarus ir patikimas, užtikrinantis ilgalaikį naudojimą. Tai pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, kad būtų užtikrintas geriausias veikimas.

  Paprasta diegimo procedūra: WiFi šviesos ryškumo jutiklis lengvai įdiegiamas ir konfigūruojamas. Jums tereikia prisijungti prie tinklo ir atlikti kelias paprastas nustatymo žingsnis, o jutiklis bus pasirengęs veikti.

  Tai tik kelios iš pagrindinių funkcijų, kurias siūlo šis WiFi šviesos ryškumo jutiklis. Tai puikus produktas, kuris padės jums reguliuoti ir valdyti šviesos intensyvumą savo patalpose, taip suteikdamas jums patogumą ir energijos taupymą.
   

  Atsisiųskite „Tuya“ arba „Smart Life“ programėlę Android operacinei sistemai:

     

  Atsisiųskite „Tuya“ arba „Smart Life“ programėlę iOS operacinei sistemai: 

     

  Atsisiųsti produkto instrukciją

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti