Prekių katalogas

Vasariškos kaitros rūpesčiai: 5 būdai atvėsinti namus

 • Vasariškos kaitros rūpesčiai: 5 būdai atvėsinti namus

  Įsibėgėjusi vasara spėjo ne tik palepinti saulės spinduliais, bet ir nustebinti karščiais, siekiančiais 30 laipsnių temperatūrą. Kad išvengtų perkaitimo, kiekvienas ieško savų būdų, kaip atsivėsinti. Tačiau jei Jus vis dar kamuoja karštis, pateikiame 5 veiksmingus būdus, kurie gali padėti atvėsinti namus karštą vasaros dieną. 

  Patarimas Nr. 1
  Tinkamas vėdinimas tinkamu laiku
  Kad namai dienos metu liktų vėsūs, rekomenduojame lauko orą į kambarį leisti ryte. Plačiai atverkite langus vos pabudus ir sudarykite skersvėjį. Į namus patekęs iš po nakties vis dar vėsus ir šviežias oras ne tik juos išvėdins, bet ir sumažins drėgmės lygį. Jei išorės temperatūra yra žemesnė nei viduje, galite palikti miegamojo langą šiek tiek atidarytą per naktį.


  Patarimas Nr. 2

  Laikykite langus uždarytus ir naudokite žaliuzes, užuolaidas, ritinines užuolaidas
  Dienos metu laikykite langus uždarytus ir nuleiskite žaliuzes, užuolaidas arba ritinines užuolaidas roletus. Šviesios spalvos žaliuzės ar užuolaidos atspindi saulės šviesą, neleidžiant Jūsų kambariams įkaisti. Tai ypač svarbu miegamajame, kad galėtumėte gerai išsimiegoti nepaisant karščio. Be to, storos, tankios užuolaidos gali padėti sumažinti triukšmą iš lauko, o tai dar vienas privalumas miegamuosiuose ir kitose poilsiui skirtose patalpose.


  Patarimas Nr. 3
  Įsigykite ventiliatorių
  Vienas iš paprasčiausių ir efektyviausių būdų vėsinti namus – naudoti ventiliatorių. Ventiliatoriai padeda sukurti oro srautą, kuris gali sumažinti šilumos pojūtį patalpose net be tiesioginio oro atvėsinimo. Kad pasiektumėte geriausią rezultatą, ventiliatorių reikėtų pastatyti taip, kad jis skatintų oro cirkuliaciją visame kambaryje. Pavyzdžiui, galima padėti ventiliatorių prie lango, kad jis įtrauktų vėsų orą iš išorės arba ištrauktų šiltą orą iš kambario. Be to, ventiliatoriaus naudojimas kartu su šlapiu rankšluosčiu arba ledu gali padidinti jo efektyvumą – padėkite dubenį su ledu prieš ventiliatorių, ir vėsus oro srautas greitai pasklis po kambarį. Ventiliatoriai sunaudoja nedaug energijos, todėl jie yra ekonomiškas pasirinkimas norint palaikyti komfortišką temperatūrą namuose per karščius. Taip pat, šie prietaisai yra lengvai perkeliami, todėl juos galima naudoti bet kurioje namų vietoje, kur reikia vėsos.


  Patarimas Nr. 4

  Pasirūpinkite mobiliu oro vėsintuvu
  Mobilų oro vėsintuvą verta įsigyti dėl jo lankstumo, efektyvumo ir paprasto naudojimo. Šie prietaisai yra lengvai perkeliami iš vieno kambario į kitą, todėl galite užtikrinti vėsą būtent ten, kur jos labiausiai reikia. Mobilūs vėsintuvai nereikalauja sudėtingo montavimo – tereikia prijungti juos prie elektros tinklo ir išvesti šilto oro žarną per langą. Jie efektyviai vėsina mažesnes patalpas, greitai suteikdami atgaivą per karščius. Be to, daugelis modelių yra modernūs ir stilingi, todėl puikiai derės prie jūsų namų interjero. Investuodami į mobilų oro vėsintuvą, užtikrinsite komfortą ir gaivą savo namuose net per pačias karščiausias dienas.
    

  Patarimas Nr. 5

  Naudokite oro kondicionierių
  Nors būdų atvėsinti namus yra ne vienas, visgi mobilus oro kondicionierius išlieka efektyviausias sprendimas. Pirma, juos lengva perkelti iš vieno kambario į kitą pagal poreikį. Antra, mobilūs oro kondicionieriai nereikalauja sudėtingo montavimo. Tai leidžia greitai ir lengvai įrengti oro kondicionierių be specialių įgūdžių ar įrankių. Trečia, šie įrenginiai yra efektyvūs, nes jie gali greitai atvėsinti mažesnes patalpas, suteikdami Jums greitą ir veiksmingą atgaivą per karščius. Tokiu būdu mobilūs oro kondicionieriai suteikia ne tik patogumą, bet ir efektyvumą vėdinant namus.

  Mes suprantame, kaip svarbu yra išlaikyti komfortišką temperatūrą namuose per karščius, todėl siūlome platų kokybiškų ir stilingų mobilių oro kondicionierių pasirinkimą už patrauklią kainą. Kviečiame apsilankyti salonuose Vilniuje (Slucko g. 3) ir Kaune (Partizanų g. 75K) arba susisiekite
  tel. nr.: +370 37 263 488.

  Gaiva Jūsų namuose – komfortas kiekvieną dieną!
    

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti