VRF šildymo-kondicionavimo sistemos


Kintamo šaltnešio srauto (VRF) sistemos - tai pažangus oro kondicionavimo būdas. Kambario temperatūrą galima palaikyti norimame diapazone, o tai pagerina vidaus aplinkos komforto lygį. Tokio tipo sistemą sudaro keletas vidaus įrenginių. Vienas lauko įrenginys gali sujungti vieną arba daugiau patalpų įrenginių. Bendras šaltnešio srautas priklauso nuo to, kiek vidaus įrenginių veikia. „Hisense VRF“ intelektuali valdymo sistema leidžia perjungti šildymo ir aušinimo režimus.

„Hisense VRF“ sistemos įrenginiai skirti komercinių pastatų, biurų, viešbučių ar daugiabučių oro kondicionavimui. Tai oras-oras tipo šilumos siurbliai skirti užtikrinti klimatą patalpose visais metų laikais. Pasižymintys dideliu vėsinimo ir šildymo efektyvumu. VRF yra dviejų ir trijų vamzdžių sistemos, su šilumos atgavimu. Abu šie sprendimai naudoja aplinkos orą kaip sistemos šilumos šaltinį. Šilumos ir šalčio paskirstymo technologija, pagrįsta kintamu aušinimo skysčio srautu sistemoje, leidžia tiksliai pritaikyti sistemos efektyvumą atsižvelgiant į energijos poreikį atskiruose pastato kambariuose. VRF sistemos puikiai dera su pastatu išlaikant jo estetiką. Montavimas vyksta pastato viduje ir nereikalauja papildomų architektūrinių pritaikymų. Kompaktiški, vienodi matmenys visai prietaisų serijai ir mažas svoris leidžia surinkti blokus, taupant vietą.

Aukšto energijos efektyvumo VRF prietaisai atitinka net griežčiausius reikalavimus. Dėl didelio efektyvumo ir lankstumo VRF oro kondicionavimo sistema pritaikoma kiekvienam pastatui.

VRF įrenginiams būdingas didelis veikimo diapazonas (nuo -25°C iki 52°C), žemas įrenginių triukšmo lygis ir galimybė montuoti dideliais atstumais pastate (maksimalus sistemos įrengimo ilgis iki 165 m., aukštis tarp išorinio agregato ir vidaus bloko įrenginių iki 50 m.).

Platus vidaus įrenginių asortimentas. Sistemos vidiniai įrenginiai - tai šaldymo kontūro dalis vasarą veikianti kaip garintuvas, žiemos metu kaip kondensatorius.


Apie Hisense Group

„Hisense Group“ yra gerai žinoma didelė įmonių grupė, priklausanti elektroninės informacijos pramonei. „Hisense“ gamina tokių sričių produktus, kaip multimedija, namų apyvokos daiktai, išmaniosios IT informacinės sistemos ir modernus nekilnojamasis turtas, siūlydama rinkai skaitmenines multimedijų, išmaniąsias informacinių sistemų, modernias komunikacijų, tvarias ir energiją taupančias vėsinimo, išmaniąsias miesto transporto, optinės komunikacijos, elektronines medicinos bei lazerinių ekranų technologijas. „Hisense“ yra pirmaujanti savo srityje įmonių grupė, kadangi jos mokslinė ir efektyvi technologinių inovacijų sistema yra paremta moderniomis technologijomis ir dėmesiu į inovacijas orientuotai kultūrai.

„Hitachi Air Conditioning“, kuri patenka į geriausių pasaulyje kompanijų 500-tuką, atvertė naują puslapį oro kondicionavimo srityje, nustatydama naujus standartus AC rinkoje, ir tapo pasauline lydere VRF oro kondicionavimo sistemų kūrimo srityje.

Tiek „Hisense“, tiek ir „Hitachi“ yra orientuotos į technologinę pažangą. „Hisense“ plėtros filosofija sako, jog „inovacijos ir technologijos nustato reputaciją šimtmečiui“, o „Hitachi“ apibūdina save kaip „ateities pradininkus“. „Hisense VRF“ įmonė specializuojasi oro kondicionavimo sistemų gamyboje, apjungiant mokslą ir technologijas, bei skatina produktų inovacijas ir rūpinasi kiekvieno naudotojo poreikiais.

„Hisense Group“ įmonių grupė ir „Hitachi Air Conditioning“ (2015 metais pakeitusi pavadinimą į „Johnson Control Hitachi“) 2003 m. sausio 8 dieną bendrai investavo ir įkūrė „Qingdao Hisense Hitachi Air Conditioning Systems Co., Ltd“ įmonę. Tai yra didelė jungtinė įmonė, derinanti technologinę komercinių ir gyvenamųjų pastatų oro kondicionavimo sistemų plėtrą, produktų gamybą, rinkodarą ir klientų aptarnavimą. Turėdama visišką visų savo akcininkų, tokių kaip „Hisense Group“ ir „Johnson Control Hitachi“, palaikymą, „Hisense VRF“ įmonė yra įsipareigojusi tapti rinkos lydere VRF pramonės srityje.

„Hisense VRF“ įmonei priklauso daug tarptautinės pažangios gamybos įrangos ir kokybiškos užtikrinimo priemonės. Įmonė, naudodamasi pirmaujančiomis pasaulyje esminėmis technologijomis, nuolatos pristato novatoriškus naujus oro kondicionavimo produktus. Nuo pat pradžios „Hisense VRF“ buvo užsibrėžusi aukštus tikslus, tad aktyviai remia valdymo sistemą, skirtą profesionalioms technologijoms, gamybai, rinkodarai, dizainui bei profesionalioms paslaugoms ir administravimui. Be to, įmonė nuolat tobulina oro kondicionavimo technologijas ir įtemptai dirba, siekdama sukurti geresnė ekologinę aplinką žmogui.