Prekių katalogas

WI-FI modulis MAXA Kryo kondicionieriams

 • WI-FI modulis MAXA Kryo kondicionieriams

  Kaina Pavadinimas Pirkti
  Kaina 105 
  126  Sutaupykite 21 
  WIFI 12-18-24
  Kodas: 25-00059
  Į krepšelį  

   

  NEMOKAMAS prekių pristatymas per 1-2 d.d.

 • WIFI SMART – mokslas ir technologijos, keičiantys gyvenimą

  Naudodamiesi WiFi Smart funkcija, nemokamos programėlės dėka galite valdyti Kryo kondicionierių savo išmaniuoju telefonu su Android ar iOS programine įranga, naudodami išmanųjį telefoną kaip paprastųjų ar ilgųjų bangų nuotolinį valdiklį, kuomet jis yra prijungtas prie jūsų namų maršrutizatoriaus. Jūs turėsite galimybę keisti oro kondicionieriaus nustatymus bei išsisaugoti atsargines jų kopijas telefone arba nuotoliniuose ištekliuose (angl. clouds – „debesys“). Taip pat jūs galėsite nuotoliniu būdu įjungti arba išjungti savo oro kondicionierių, naudodamiesi laikmačio funkcija (angl. timer),  bei atlikti suplanuotus veiksmus. Jeigu sumontuoti keli Kryo kondicionieriai, galėsite kiekvienam jų suteikti norimą pavadinimą. Mobilieji telefonai, turintys infraraudonųjų spindulių funkciją, taip pat gali būti naudojami šių spindulių nuotoliniam valdymui. Ši funkcija neveikia telefonuose su Windows.
   
  Paprastas diegimas, intuityvi sąveika
   
  Iš App Store parduotuvės galite parsisiųsti programėlę prietaisams su iOS programine įranga (i-Phone). Arba nuskanuokite QR kodą, esantį ankstesniame puslapyje, kad iškart atsisiųstumėte programėlę telefonams su Android įranga.
  Įsirašius programėlę, įsitikinkite, kad WiFi adapteris yra įjungtas, o jo simbolis rodomas nuotolinio valdiklio ekrane. Dabar įjunkite WiFi funkciją jūsų telefone ir kaip WiFi jungtį pasirinkite oro kondicionieriaus tinklą, kuris turi būti atpažįstamas pagal 8 paskutinius MAC adreso skaičius, nurodytus ant kortelės galinės pusės. Suvedę gamyklinį slaptažodį 12345678, prisijungsite prie tiesioginio WiFi tinklo, kuris veiks 100 metrų diapazone. Norėdami prietaisu naudotis didesniu atstumu, jums reikia prisiregistruoti „Add device“ („Pridėti prietaisą“) puslapyje, paspausti „Manual configuration“ („Rankinė sąranka“) ir įvesti elektroninio pašto adresą (naudotojo vardą) bei jūsų namų WiFi maršrutizatoriaus slaptažodį. Tuomet savo oro kondicionierių galėsite valdyti iš bet kurio pasaulio taško, jeigu tik galėsite prisijungti prie duomenų perdavimo tinklų.
   
  IoT prietaisas ir WiFi tiesioginis tinklas
   
  IoT prietaisas
  Naudodamiesi nuotoliniais ištekliais (angl. clouds – „debesys“), kuriuose reikia prisiregistruoti tuomet, kai jungiatės prie tinklo, jūs galite lengvai valdyti vieną ar keletą oro kondicionierių – ne daugiau kaip 4 vidaus patalpų prietaisus. Tačiau norint tai daryti, jums būtina turėti savo namų WiFi tinklą (maršrutizatorių, interneto prieigą ir pan.), kuris leistų automatiškai prisijungti prie programėlės, suvedus naudotojo vardą ir slaptažodį. Tokiu būdu oro kondicionierių galėsite valdyti iš bet kurio pasaulio taško, jeigu tik galėsite prisijungti prie duomenų perdavimo tinklų.
   
  WiFi tiesioginis tinklas ir infraraudonieji spinduliai
  Naudodamiesi WiFi tiesioginiu tinklu, jūs galite atsisveikinti su senuoju nuotolinio valdymo pulteliu. Norėdami prisijungti prie savo Kryo kondicionieriaus, paprasčiausiai įjunkite WiFi ryšį savo išmaniajame telefone, atidarykite programėlę, prisijunkite prie oro kondicionieriaus ir keiskite nustatymus bei funkcijas pagal savo poreikius, keliaudami per spalvotus ir suasmenintus ekranus. Žinoma, nereikėtų pamiršti, kad veikimo zona yra ne daugiau nei 100 metrų be jokių kliūčių signalo perdavimui