CENTRINĖ ORO DRĖKINIMO SISTEMA HUMIDSPOT


Kas yra HUMIDSPOT?

HUMIDSPOT – tai centrinė namų/biurų/ofisų drėkinimo įranga, drėkinanti orą adiabatiniu kanaliniu oro drėkintuvu per rekuperacinio vėdinimo ortakius. Automatizuota sistema užtikrins tolygų visų patalpų drėkinimą ir komfortą be jokios kasdieninės priežiūros. Drėgmės lygį paprasta stebėti ir valdyti išmaniosios programėlės pagalba.

 

 

Kodėl reikalinga centrinio drėkinimo sistema?


Komfortabili drėgmė patalpoje svyruoja nuo 50% iki 60% Jeigu pernelyg didelę drėgmę jau gebame identifikuoti dėl akivaizdžiai matomų ir juntamų pasekmių – pelėsio ir nemalonaus kvapo patalpose, tai pernelyg sausą orą dažnai ignoruojame, nors sauso oro sukeliamos problemos yra ne mažiau kenksmingos sveikatai ir aplinkai:

  1. Sausas oras apsunkina deguonies įsisavinimą ir sukelia nuovargį, blogą savijautą. Sausoje patalpoje blogiau išsimiegama.
  2. Esant pernelyg sausam orui džiūsta akių, nosies, gerklės gleivinės, lūpos, skilinėja plaukai, dažniau lūžinėja nagai, oda būna sausa, šerpetota. Sausas oras taip pat kenkia balso stygoms.
  3. Esant pernelyg sausam orui padidėja tikimybė susirgti peršalimo ligoms, gripui, COVID-19, nes tokioje terpėje lengvai dauginasi virusai.
  4. Sausas oras gali pasunkinti astmos ar alergijos simptomus.
  5. Sausas oras sukuria statinį elektros krūvį, kuris gali būti nemalonus įsielektrinant plaukams, drabužiams, kilimams ir pan. Be to, sausas oras kelia dulkes.
  6. Sausas oras gali pakenkti namuose esantiems medžio dirbiniams, medinėms grindims, laminatui, parketui, natūralaus medžio baldams, muzikos instrumentams ir elektroniniams prietaisams.

 

Kodėl tai geriau nei mobilūs oro drėkintuvai?


Centrinė oro drėkinimo sistema sutaupys Jūsų laiką. Šiuo metu, kai namai tampa vis išmanesni, pasistatyti kiekviename kambaryje po mobilų įrenginį arba nešioti juos iš kambario į kambarį yra visiškai neracionalu. Iš klientų patirties žinome, jog kasdieninė priežiūra – vandens pildymas, reguliavimas, plovimas ilgainiui ima varginti. Ne sezono metu mobiliems įrenginiams reikalinga sandėliavimo vieta. HUMIDSPOT sistema neužima papildomai vietos, tolygiai sudrėkina visas patalpas bei neskleidžia jokio garso. Todėl drėkinimas esant poreikiui gali vykti visą parą, suteikiant kur kas aukštesnį komforto lygį. Apie sistemą nereikia galvoti - ji tiesiog dirba Jums!

 

Kokio tipo ir dydžio patalpose galima įrengti?


Paprastai centrinė oro drėkinimo sistema yra montuojama kotedžuose, gyvenamuosiuose namuose, biuruose ar prekybos/paslaugų salonuose. Patalpų dydis nėra ribojamas, atitinkamai parenkant įrenginio galingumą.

 

Kokie patalpų reikalavimai norint įsirengti?


Svarbiausias kriterijus – rekuperacinė vėdinimo sistema patalpose. HUMIDSPOT gali būti montuojama tiek į jau esamą, tiek įrenginėjant naują vėdinimo sistemą. Drėkinimo įrenginiui reikalinga vieta šalia rekuperatoriaus, vandens padavimas, kanalizacija, elektra pajungimui.

 

Kokia yra sistemos kaina?


Orientacinė kaina standartiniam namui yra ~1400€ + PVM. Sistemos kaina kiekvienu atveju bus skirtinga, priklausomai nuo patalpos išdėstymo, ploto, atstumo iki rekuperatoriaus, vandens padavimo ir pan. Todėl kiekvieną sykį paskaičiuojame ir pateikiame sąmatą individualiai, atsižvelgdami į konkrečią situaciją. Sąmatą pateikiame nemokamai, atvykę į vietą arba pagal namo plano brėžinį, nuotraukas, vaizdinę medžiagą. Sumontavimo kaina nuo 500€.

 

Kiek užtrunka įrengimas?


Centrinės oro drėkinimo sistemos įrengimas įgyvendinamas vos per 1 dieną.

 

Kaip sistemą prižiūrėti?


HUMIDSPOT sistema nereikalauja jokios kasdieninės priežiūros, pakanka kas 2-3 metus pasikeisti filtrus.

 

Kiek kainuoja sistemos eksploatacija?


Eksploatacijos išlaidos susidės iš kas 2-3 metus keičiamų filtrų (~80€) bei vandens ir elektros sąnaudų.

 

Ar drėgmė nepakenks vėdinimo ortakiams?


Nepakenks. Vanduo į sistemą paduodamas tik perėjęs atvirkštinės osmozės filtrą, t.y. visiškai distiliuotas ir be gyvybės, todėl nesiveis jokie dumbliai ar pelėsis. Taip pat sistemoje yra įrengta apsauga nuo kondensato formavimosi ortakiuose.

 

Sertifikatai ir garantija


Šis oro drėkinimo įrenginys yra ištestuotas ir sertifikuotas Vokietijos institute. Sertifikatą peržiūrėsite paspaudę ČIA. Suteikiame 2 metų garantiją (su galimybe prasitęsti) įrangai ir, klientui pageidaujant, atliekame sistemos techninę priežiūrą.

Jums tereikia nuspręsti ar norite gyventi komfortiškai, nejausdami sauso oro sukeliamų pasekmių savo sveikatai ir aplinkai, o mes pasirūpinsime visu kitu – įvertinsime situaciją, paskaičiuosime sąmatą ir įrengsime centrinę oro drėkinimo sistemą HUMIDSPOT.

Kartu tikrai paprasčiau!

 

Arnas Lubys

+370 657 71 197

arnas@rubisolis.lt

Karolis Gubinas

+370 609 88 839

karolis@rubisolis.lt


Kanalinis oro drėkintuvas-vėsintuvas H800-S
Tinkamas įvairioms patalpoms, išskiria iki 202 litrų drėgmės per parą
1000.00 €