Oro drėkintuvai kūdikiams ir vaikams


Oro drėgmė svarbi ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems, tačiau būtina pabrėžti, kad itin jautriai į jos permainas reaguoja naujagimiai. Rekomenduojama vaiko kambario oro drėgmė yra apie 60 %. Kai šis rodiklis mažesnis nei 50 % - reikėtų imtis priemonių, jog kūdikis nepatirtų neigiamų pasekmių.

Sausas kambario oras provokuoja odos ir gleivinių perdžiūvimą, vadinasi, labai susilpnėja apsauginė organizmo funkcija. Esant mažesnei nei 50 % mažyliui užgula nosį, prasideda sloga, jam tampa sunku kvėpuoti. Tokią sloga išgydyti nepašalinus priežasties yra beviltiška.

Viršutinių kvėpavimo takų gleivinės išsausėjimas atveria kelią infekcijoms. Taip pat esant sausam patalpų orui, alergenai nenusėda ant žemės, tad jų net valydami namus drėgna šluoste nepašaliname. Burnos ertmės sausumas maitinimo metu taip pat gali sukelti nemažų nepatogumų, vaikutis tokiu atveju jaučia diskomfortą. Jeigu oras per sausas, kaip jau minėta, nukenčia oda – ji greičiau praranda elastingumą, stangrumą, sausėja ir pleiskanoja, kiekviena organizmo ląstelė ima greičiau senti.

Vaiko sveikata ir kambario jaukumas – mūsų rankose. Išvengti problemos lengviau negu ją įveikti, tad pasirūpinkime patalpų oru. Atrinkome šiuos drėkintuvus, kaip labiausiai draugiškus vaikams. Clean Air CA-603 gali skleisti eterinius aliejus, suteikiant galimybę aromaterapijai namuose. Clean Air CA-605 gali drėkinti patalpą šiltu garu, neatvėsina jeigu patalpoje trūksta šilumos. Trotec AW 10 S plauna orą ir valo jį nuo gyvūnų plaukų, dulkių ir žiedadulkių.


Ultragarsinis oro drėkintuvas GotaKid
iki 30 m² dydžio patalpoms, išskiria iki 8.4 litrų drėgmės per parą
Yra sandėlyje
60.00 €
Ultragarsinis oro drėkintuvas CLEVAIR 2
iki 40 m² dydžio patalpoms, išskiria iki 8 litrų drėgmės per parą
Yra sandėlyje
100.00 €
Populiaru!
Drėkintuvas Clean Air CA-603 su jonizatoriumi ir aromaterapija + Dovana Clean Air eterinis aliejus
iki 45 m² dydžio patalpoms, išskiria iki 7.2 litrų drėgmės per parą
115.00 € 129.00€
Populiaru!
Drėkintuvas su jonizatoriumi Clean Air CA-605 + Dovana Wellmo WS-124
iki 65 m² dydžio patalpoms, išskiria iki 12 litrų drėgmės per parą
149.00 € 159.00€
Hibridinis oro drėkintuvas-valytuvas TROTEC AW 10 S + Dovana Wellmo WS-124
iki 35 m² dydžio patalpoms, išskiria iki 9.6 litrų drėgmės per parą
229.00 € 309.00€